Skip to main content

לא תאמינו שזה אתם: אתר HeyGen יתרגם את הסרטונים שלכם ל- 14 שפות שונות בחינם

 |  Yossi Demri

תארו לכם שהייתם יכולים לדבר ספרדית, איטלקית, יפנית, גרמנית ועוד מגוון שפות נוספות מבלי ללמוד אותן אפילו דקה ? היום זה כבר לא חלום, הודות לבינה המלאכותית (AI) שנכנסה לחיינו.

אתר HeyGen מציע מספר כלים מאוד יעילים ושימושיים שבאמצעותם ניתן ליצור, לערוך ולשדרג סרטונים. הכלים שהוא מציע מבוססים על בינה מלאכותית ומאפשרים ליצור אווטרים מותאמים אישית שיאמרו כל מה שתרשמו להם, לשבט קולות, להקריא טקסט בשפות שונות, להנפיש תמונות, לכתוב תסריטים ועוד, אבל אחד הכלים היותר שימושיים ומעניינים שהיא מציעה, שנמצא כרגע בגרסת בטא, הוא - "תרגום וידאו" (Video Translate). מדובר בכלי חכם ומתקדם המסוגל לתרגם סרטונים ל- 14 שפות שונות (נכון לעכשיו) בלחיצת כפתור.

הוא עושה זאת על ידי שיבוט הקול של הדובר בסרטון והזזת השפתיים שלו בהתאם למילים הנאמרות בשפה שהמשתמש בחר. הסנכרון בין הקול לתזוזות השפתיים מתבצע בצורה מעולה (ברוב המקרים) וזה נראה כאילו הדובר באמת מדבר בשפה הנבחרת.

כל תהליך התרגום והעריכה מתבצע בשרתי האתר. אין צורך להתקין אף תוכנה, אפליקציה או תוסף במחשב או בסמארטפון. מעלים את הסרטון שאותו רוצים לתרגם, בוחרים שפה וממתינים עד שהתהליך יסתיים.

הוא תומך בשפות עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, מנדרינית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, הודית, יפנית, טורקית, דנית, פולנית, רוסית וערבית. אם תנסו להעלות וידאו בשפה אחרת הוא לא יתרגם אותו כי הוא לא תומך בה.

נכון לעכשיו, הוא יודע לתרגם סרטונים שמעלים אליו בשפות שציינו קודם לכן לשפות הבאות: אנגלית (עם מבטא אמריקאי), אנגלית (במבטא שלכם), ספרדית, צרפתית, הודית, איטלקית, גרמנית, פולנית, פורטוגזית, סינית, יפנית, טורקית, קוריאנית וערבית.

בחשבון החינמי הוא מעניק 2 קרדיטים לכל משתמש, שאיתם אפשר לתרגם וידאו באורך של עד 2 דקות. ניתן להעלות סרטונים בפורמט אופקי או אנכי, בגודל מירבי של עד 500 מגה-בייט לקובץ ובפורמטים mp4, quicktime ו- webm.

אתר HeyGen ממליץ להימנע מלהעלות סרטונים המכילים מוזיקה ורעשים אחרים ברקע, מפני שזה עלול לפגוע באיכות של הוידאו הסופי וגם להימנע מלהעלות סרטונים שבהם מופיע יותר מאדם אחד.

כמו כן, מומלץ להעלות סרטונים ברזולוציות הנעות בין 360x360 ל- 4096x4096 ובאורך של מ- 30 שניות ועד 5 דקות (תקף לכל התוכניות המוצעות באתר).

כיצד לתרגם סרטונים למגוון שפות עם HeyGen

היכנסו לעמוד הייעודי של הכלי לתרגום סרטונים שנמצא באתר הרשמי של HeyGen.

לחצו על החלונית שבתוכה כתוב "Drop to Upload" שנמצאת בחלק העליון של העמוד. אם אתם גולשים באתר מהמחשב, תוכלו גם לגרור לתוכה את הסרטון שאותו אתם מעוניינים לתרגם.

לאחר מכן, לחצו על חלונית השפה שבתוכה רשום "Choose a target language" שנמצאת מתחת לסרטון שהעליתם, כדי לפתוח את רשימת השפות הזמינות.

בחרו מרשימת השפות שנפתחה את השפה שאליה תרצו לתרגם את הסרטון.

לאחר מכן, לחצו על האפשרות "Translate this video!" שנמצאת מתחת לחלונית השפה כדי לתרגם את הסרטון.

מפני שמדובר בחשבון חינמי, לעיתים תצטרכו להמתין מספר שעות ואפילו ימים עד שהסרטון שלכם יהיה מוכן.

בסיום תהליך התרגום, תקבלו מייל מאתר HeyGen (למייל שאיתו נרשמתם לאתר) המבשר לכם שהסרטון שלכם מוכן. לחצו על האפשרות "Watch Now" שנמצאת מתחת לסרטון.

כעת, ייפתח חלון חדש שבו תוכלו לצפות בסרטון המתורגם. לחצו על לחצן הניגון (סמל בצורת עיגול עם משולש בתוכו) שנמצא במרכז הסרטון כדי להתחיל לנגן את הסרטון.

אם תרצו להוריד את הסרטון, מקמו את הסמן של העכבר על הסרטון. לאחר מכן, לחצו על שלוש הנקודות שנמצאות בפינה הימנית התחתונה של הסרטון.

כעת, בפינה הימנית התחתונה של הסרטון תיפתח חלונית חדשה. לחצו על האפשרות "הורדה" כדי להוריד אותו למחשב או לסמארטפון.

לאחר מכן, בחרו את המיקום שבו תרצו לשמור את הסרטון ולחצו על "שמור" (או Save).

אז אם אי פעם חשבתם לעצמכם איך תוכלו לייצר תכנים בשפות שונות, כאלה שיוכלו לצפות ברחבי העולם, אנו ממליצים לכם לנסות את הכלי הגאוני הזה שאתר HeyGen מציע בחינם.

סרטון - כיצד לתרגם סרטונים באמצעות אתר HeyGen

ורוצים עוד טיפ קטן ? כדי להשיג עוד קרדיטים בחינם, תוכלו להירשם לאתר עם כתובות מייל נוספות שיש ברשותכם או להשתמש באחד מהאתרים או האפליקציות המציעים כתובות ותיבות מייל זמניות בחינם.

| אולי יעניין אותך גם


 הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר